Prezentacje 3D

Większe obroty dzięki większej atrakcyjności witryny www!

Dla wielu firm i instytucji kultury postępująca informatyzacja, a co za tym idzie rozwój technologii multimedialnych oraz sposobów prezentacji oferty w sieci Internet to duże wyzwanie, ale jednocześnie warunek przetrwania.

Proponujemy innowacyjne, proste a niedrogie rozwiązanie, które może przyczynić się do poprawy wizerunku i wzrostu atrakcyjności Państwa oferty, a co za tym idzie poszerzyć grono jej odbiorców.

W ArtSaas tworzymy profesjonalne, obrotowe, interaktywne wizualizacje obiektów przestrzennych, takich jak rzeźby czy przedmioty rzemiosła artystycznego. Nasze prezentacje umożliwiają przedstawienie obiektu z każdej strony, a także powiększenie każdego ujęcia do bardzo dużych rozdzielczości, co umożliwia dokładne obejrzenie nawet drobnych szczegółów.

Jak i gdzie wykorzystać interaktywne prezentacje 3D?

Obrotowe prezentacje znakomicie sprawdzają się na stronach www muzeów, galerii, domów aukcyjnych, jako przedstawienie najcenniejszego okazu w kolekcji, wystawie czy aukcji.

Można je umieszczać na stronach w portalach społecznościowych, załączać w treść kampanii e-mailingowych.

Mogą także pełnić rolę uzupełniającą w procesie tworzenia dokumentacji muzealnej i konserwatorskiej.

Nasza ostatnia realizacja:

Henryk Kuna (1879 – 1945)
Głowa kobieca, 1917
brąz (czarna i oliwkowa patyna)
30 x 16 x 21,5 cm
sygn. i datowany na podstawie p.d.: H. Kuna / 1917
inskrypcje odlewni na podstawie: 1/8 T.ROSS

Własność: Wejman Gallery

Kilka słów o tym jak to działa.

Po zamówieniu przez Państwa usługi stworzenia prezentacji zespół naszych specjalistów pojawi się w Państwa siedzibie wraz z przenośnym studiem fotograficznym.
Przy dojeździe do Państwa siedziby wykonujemy minimalnie trzy prezentacje.
Wykonane fotografie poddane zostaną obróbce przy użyciu odpowiedniego oprogramowania.
Otrzymają Państwo gotową prezentację 3D w plikach o formatach umożliwiających zamieszczenie jej w sieci internet, off-line, przesłanie pocztą e-mail.

Nasi specjaliści to osoby doświadczone w obchodzeniu się z dziełami sztuki. Nie muszą się Państwo obawiać o bezpieczeństwo swoich zbiorów w trakcie powstawania prezentacji.

Design Monika Pacewicz