Bezpieczeństwo

ArtSaas to inwestycja w niezawodną infrastrukturę oraz lepszą ochronę cennych informacji o Państwa galeriach, antykwariatach i zbiorach.

Wbrew obiegowej opinii, dane przechowywane na komputerze biurowym czy prywatnym nie są bardziej bezpieczne od danych umieszczonych na serwerze w godnym zaufania centrum danych. Dziś tylko nieliczne galerie sztuki, antykwariaty czy prywatni kolekcjonerzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań zabezpieczających ich sprzęt przed włamaniami czy utratą danych spowodowaną awarią zasilania. Korzystając z systemu ArtSaas zyskujecie Państwo dostęp do niezawodnej infrastruktury oraz do opieki technicznej wyspecjalizowanej kadry wyposażonej w najnowsze oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo Państwa danych. Wszystko po to, abyście Państwo mogli skupić się na tym co kochacie i robicie najlepiej – kupowaniu, sprzedawaniu i kolekcjonowaniu dzieł sztuki, antyków i rzadkich książek.

Bezpiecznie jak w banku. Słów kilka o szyfrowaniu danych, certyfikacji SSL i ścianie przeciwogniowej.

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego jak cenne są Państwa informacje, dlatego dbamy o nie na równi z bankami strzegącymi bezpieczeństwa Państwa pieniędzy. Każde połączenie z systemem ArtSaas jest szyfrowane za pomocą 256-bitowego algorytmu, jakiego używają banki i sklepy internetowe. Ponadto nasze serwery wyposażone są w zaporę sieciową (ang. Firewall) – system ochrony przed atakami hakerów, wirusów i aplikacji wykradających informacje.

Kopie bezpieczeństwa danych. Mądry zwyczaj – rób backupy!

Jak często wykonujecie Państwo kopie zapasowe swoich danych?
W ArtSaas tworzymy je codziennie. Tę kopię bezpieczeństwa zapisujemy na odrębnym dysku. Raz w tygodniu dysk z kopią zapasową deponujemy w sejfie bankowym. Nie musicie się już Państwo obawiać awarii sprzętu czy omyłkowego bądź celowego wykasowania cennych informacji. Nasi specjaliści pomogą je Państwu przywrócić.

Polityka prywatności i ochrona danych.

Państwa dane są Państwa własnością. Nasza firma nie ma prawa do ich wykorzystywania. Nie edytujemy, nie kopiujemy, nie udostępniamy i nie odsprzedajemy żadnych informacji wprowadzonych przez Państwa do systemu ArtSaas. Państwa dane przechowywane są w wydzielonej i niedostępnej dla innych użytkowników bazie, do której dostęp ma tylko ściśle wyznaczona grupa osób dbających o ich bezpieczeństwo. W dowolnym momencie możecie je Państwo wyeksportować na swój komputer lub też zrezygnować z naszych usług – wtedy my zadbamy o trwałe wykasowanie Państwa informacji z naszych serwerów. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Zagrożenia wewnętrzne. Ufaj ale sprawdzaj!

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, że największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa kluczowych danych w firmie są pracownicy. W ArtSaas zadbaliśmy o to aby właściciele galerii sztuki i antykwariatów mogli w pełni decydować nie tylko o tym do jakich danych mają dostęp ich pracownicy ale także o tym, czy mogą je edytować, kasować i kopiować (lub też wykonywać niektóre zadania, np. tworzyć faktury). Dzięki temu ograniczyliśmy do minimum ryzyko skasowania, zgubienia bądź kradzieży Państwa danych.

Chciałbyś zacząć pracę z systemem ArtSaas ale wciąż się wahasz?

Skontaktuj się z nami a rozwiejemy Twoje wątpliwości.
tel. 0048 81 464 36 17
kontakt@artsaas.pl

Design Monika Pacewicz